LICENCJA 2024

Przedłużamy licencje na rok 2024 i teraz instrukcja.

Lada dzień dostaniemy licencje klubową nie stresować się że jej jeszcze nie nie ma! Trwa to min 30 dni od dnia złożenia plus jakieś poprawki. Zawsze są i PZSS robi to powoli.

Już na zawodach lub w dniu klubowym 6.XI można składać wnioski o nowe licencje i wpłacać składki. Składka ta sama co od zawsze 500zł. Każdy przynosi wypełniony druk!!! jest w załączniku. WYPEŁNIĆ W DOMU!

UWAGA składki przynosimy do Klubu lub wpłacamy na konto klubowe

*52 1600 1114 1740 5661 1000 0001*

Jak pojawi się Licencja klubowa każdy wtedy klika u siebie w portalu przedłuż licencję a ja raz na tydzień zbiorczo wysyłam wtedy do Gdańska i do Wawy. Proszę nie dzwonić czemu nie kliknął Klub Waszego przedłużenia odp: bo będę to robił zbiorczo jak będzie zebrana grupa okol 40-osób czyli około raz na tydzień. Jak będzie czegoś brakowało będę się z daną osobą kontaktował. Proszę klikać przedłużenie dopiero po wpłacie aby nie było zamieszania bo jeśli nastąpi wpłata a nie będzie kliknięcia to mogę je zrobić za Was odwrotnie nie;)

13 listopada wypadam na urlop strzelnicy będzie pilnował Kuba, pani studentka i mój stary. Postarajcie się w tym tygodniu poprzynosić te wnioski. Bez złożonego wniosku nie klikam przedłużenia! Na strzelnicy mój stary lub studentka po wcześniejszym umówieniu się będą również przyjmować. Do 29.XI będę na końcu świata proszę nie dzwonić na tel. prywatny bo i tak nie odbiorę. whatsapp pewnie będzie ale to ostateczność.

I jeszcze jedno telefon klubu to 534 51 00 00.